DOLAR

27,1177$% 0.45

EURO

28,9476% 0.58

BİST100

%

a

CHP’li Gökan Zeybek ve Fahrettin Çırak Bayburt’ta

12 Ağustos 2021 tarihinde Bayburt'ta giden CHP İstanbul 2. bölge Milletvekili Gökan Zeybek'e Bayburtlu Meclis Üyesi Fahrettin Çırak eşlik etti. Bölgesel ziyarette Bayburt ve ilçeleri, köyleri ziyaret ederek incelemede bulunacaklar. Her zaman halkın yanında olan CHP bu zor günlerde yine vatandaşla birlikte oluyor.

CHP MİLLETVEKİLİ GÖKAN ZEYBEK VE CHP BEŞİKTAŞ MECLİS ÜYESİ FAHRETTİN ÇIRAK MEMLEKETLERİ BAYBURTU ZİYARET EDİYOR..! 

12 Ağustos 2021 tarihinde Bayburt’ta giden CHP İstanbul 2. bölge Milletvekili Gökan Zeybek’e Bayburtlu Meclis Üyesi Fahrettin Çırak eşlik etti. Bölgesel ziyarette Bayburt ve ilçeleri, köyleri ziyaret ederek incelemede bulunacaklar. Her zaman halkın yanında olan CHP bu zor günlerde yine vatandaşla birlikte oluyor.

 

BİRLİKTE EL ELE

 

CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek hemşerileri ile buluşuyor. CHP “Kendine Güven” sloganıyla çıktığı iktidar yolunda , sadece ülkemizde değil ; Dünyanın dört bir yanındaki vatandaşımızla elele olmaya devam ediyor ..

Bu ziyaretteki tüm anları izahaber.com  haber sitemizden takip edebileceksiniz. Bizden Ayrılmayın ….

Aslen Bayburt doğumlu olan Zeybek kimdir?

 

GÖKAN ZEYBEK KİMDİR?

 

CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Gökan Zeybek 1964, Bayburt doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesini bitirdi. 
 
CHP Kâğıthane ilçe Başkanlığı, İstanbul CHP 11 Eğitim Sekreterliği, 1ASKF Yönetim Kurulu Üyeliği, İBB Meclis Üyeliği, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcılığı, Bayburt Vakfı Kurucu Meclis Üyeliği, Sarıyerspor Kulübü Asbaşkanlığı ve CHP Parti Meclis Üyeliği görevlerinde bulundu.
 
Gökan Zeybek, 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden 27. Dönem İstanbul Milletvekili seçilerek TBMM’de yasama çalışmalarına katıldı. Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi oldu. Zeybek Evli ve 2 çocuk babasıdır. 

 

GÖKAN ZEYBEK, FAHRETTİN ÇIRAK BAYBURT İÇİN ERZURUM UÇAĞINDA

CHP MİLLETVEKİLİ GÖKAN ZEYBEK VE CHP BEŞİKTAŞ MECLİS ÜYESİ FAHRETTİN ÇIRAK MEMLEKETLERİ BAYBURTU ZİYARET EDİYOR..!

CHP Milletvekili Gökan Zeybek ve CHP Beşiktaş Meclis Üyesi Fahrettin Çırak daha sonra CHP Bayburt İl Başkanlığı ve Aşkale İlçe Başkanlıkları ziyareti yapacak.

Bayburt’ta bulunan CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek “Cumartesi Günü Halk TV ‘de Saat 10:00 ‘da Görkemli Hatıralar “ programı ile tüm Türkiye’de halkımızın sorularına ve sorunlarına BAKSI MÜZESİ’nden yanıt verecek. Gündem analizinde bulunacak.

Haberlerin devamını izahaber.com haber sitemizden takip edebilirsiniz.

Baksı Müzesi Bayburt’a 45 km uzaklıktaki Bayraktar Köyü’nde kurulu sanat müzesidir. Kurulduğu Bayraktar Köyü’nün eski adı olan baksı sözcüğü eski Türklerde bilgin, hekim, şaman anlamlarına gelmektedir. Müze, çağdaş sanat ve geleneksel el sanatlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Sergi salonları, depo müze, atölyeler, konferans salonu, kütüphane ve konukevi gibi bölümlere sahip olan müze 40 dönümlük bir alanda kurulmuştur. Bayburtlu sanatçı ve akademisyen Prof. Dr. Hüsamettin Koçan tarafından 2012’de inşa edilmiştir. 2000 yılında oluşmaya başlayan müze fikri, 2005 yılında bir Baksı Kültür Sanat Vakfı ile gelişmeye devam eder. Ana bina, 2010 yılında devletten hiçbir maddi yardım almadan, tamamlanır. 2010 yılı Haziran ayında İstanbul Modern Tanıtımı, Temmuz ayında ise halka açılışı yapılmıştır. 2012 yılında Müze’nin yeni sergi salonu olan Depo Müze açılmıştır.

 

 

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CHP Menemen İlçe Başkanı Ömer Güney’in açıklaması

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.