DOLAR

28,9208$% 0.08

EURO

31,4850% -0.1

BİST100

%

a

Hakkımızda

İZA HABER 
İstanbul Sarıyer’de “Sarıyer Mahşer”  gazetesi olarak 2009 yılından itibaren basılı gazete olarak ve internet haber sitesi olarak  yayın hayatına başladı…!
2014 yılında “İstanbul Gazetem” gazetesi oldu. 
Uzun yıllar İstanbul ilçe belediye haberlerini yapan gurubumuz 2021 yılında Türkiye genelinde haber yapmak için; Ankara, İzmir ve İstanbul merkezli olmak üzere geniş bir yayın ağı kurdu.
 İZA HABER yeni yüzü ile okurlarıyla buluştu..!
İZA haber gazetesi basılı gazete formatının yanı sıra dijital platformda da okurlarıyla buluşuyor. Yeni medya ortamında habercilik, zengin haber içeriği, ilgi çeken fotoğraf ve videolarıyla okurlara  bir haber platformu sunuyor. 
İza haber ; sadece İstanbul, İzmir , Ankara değil, Tüm Türkiye haberleri ile güvenilir ve saygın bir haber kaynağına ve haber toplama ve yazma teknikleri, görsel anlatım, fotoğraf ve video başta olmak üzere, yazılı ve görsel haber üretiminin tüm unsurları ile ilgili özel çalışmaları yapılacak.
İZA HABER NEDEN VAR..!

Sadece Türkiye’nin değil, tüm dünyanın zorlu bir dönemden geçtiği günlerde yayın hayatına başladı “İZA HABER”  gazetesi.  İmtiyaz Sahibi Varol KISA ” Ülkemizde haber kaynakları sürekli taraflı ve yandaş olarak şekillenmektedir. Biz İZA Haber olarak ;  7 gün 24 saat yaşayan bir ülkede, tüm çalışanlarımızla hizmetlerimizi eksiksiz sürdürmek için canla başla çalışıyoruz. Dünya siyaseti ve ekonomisi ülkemize yön verirken , sizlerin bihaber olması mümkün değildir.  Periyodik yayın organı “İZA HABER”  gazetesi de bu süreçte yayın hayatına başlıyor. Ülkemize ve Milletimize hayırlı olsun” dedi…

Gündem, Siyaset, Ekonomi, Sağlık, hukuk, Kültür Sanat , Spor ve özel röportaj başlıklarında haberlere yer verecek olan gazetemizde sizlerin talepleriyle yeni sayfalar eklenecektir.

ÖRNEK : Tüm siyasi partilerin isminde sayfalarımız olacak ve sizler o sayfalardan partinizin belediye, ilçe,genel merkez çalışmalarını takip edebileceksiniz.

BİZE ULAŞIN :  izahabertr@gmail.com

İZA HABER AİLESİ 

İZA HABER gazetesinde yayımlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu’ndan kaynaklanan her türlü hakları VAROL KISA’ya aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.